Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       

Archív

 
facebook 
youtube 

Hamlet 2

Pondelok 5. marca 2012

Tomáš Debnár

Doparoma, ešte raz o tom? Takže, mám hnedú šatku s peniažkami na inscenáciu, keď skúšam. Hamlet a tento sa volá inscenácia. Skúšame s Jankou a Jankom. Sú skvelí, a sú aj veľmi sympatickí, milí a usmievaví. Mne je s nimi dobre. Akú má Janko povahu? Je to režisérko – usmiaty. Usmiatu povahu som naposledy zažil, keď som mal 12 rokov. Taká povaha je vzácna. Hrám brušnú tanečnicu a Jankovi to vôbec nevadí, ani Janke. Teším sa na natáčanie filmu, ktorý bude súčasťou predstavenia. Všetkých by som rád pozval na premiéru. A viete prečo? Lebo sa mi páči, keď sú diváci na stoličkách a pozerajú sa na predstavenie.

 

Dana Snopková

Tak by som povedala, že nová inscenácia o Hamletovi, sa mi páči. Janko je vtipný, má iný štýl práce. Lepší a zaujímavejší. Ako napísal texty a povedal, že som úžasná, ako si ich opakujem častejšie. Myslim si, že to bude zaujímavé predstavenie. Som zvedavá, ako to bude ďalej pokračovať. Inak, ja hrám Ariadnu. Keď sa ľudia prídu pozrieť na naše predstavenie, dúfam, že naše výkony budú dobré. Keď sa mi to bude dariť, tak Janko, či Janka mi budú iste niečo pekné hovoriť.

 

Ján Kinčeš

Že mne tá inscenácia nejde bohvieako dobre. Je to tým, že som lenivec – lenivý. Lebo si neviem nájsť čas na učenie textov. A že prečo sa neučím texty? Neviem sa v chránenom sústrediť. A to nie je výhovorka, to je pravda. A v divadle? Tak toto bol úder pod pás! No to ja neviem. Pomoc od ostatných: Lebo je veľký lenivec, lebo sa mu nechce. No tak Vám pekne ďakujem. Dávam čestné slovo, že sa to budem učiť dovtedy, dokiaľ mi to neprestane fučať z hlavy.

 

Peter Vaculčiak

Ja som sa už na rozdiel od Janka svoje texty naučil. Všetkých som tým prekvapil. Teraz sa mi ľahšie skúša. Takto by sa podľa mňa mal k skúškam postaviť každý herec. Súčasťou predstavenia budú aj krátke filmy, v ktorých sme hrali. Nikdy pred tým sme v predstavení nepúšťali film. Ešte sme nemali ani skúšku, kde to je dokopy. Bude to super, aspoň myslím. Novinka. Janko a Janka sú dobrí a slušní ľudia. Majú ale aj nedostatky, občas kričia. Aj na mňa, keď si to zaslúžim. Stačí, však všetci uvidíte. To stačí. 

 
4/57« »