FEMME FATALE

FEMME FATALE

Premiéra – 24. apríla 2008

Autorská inscenácia inšpirovaná ženstvom a ženami Divadla z Pasáže. Vychádza z hereckých improvizácií na základe podnetov herečiek, jednotlivé výstupy sú fragmentmi rozhovorov a osobných odhalení. Tie vytvárajú pestrú mozaiku príbehov žien, ktoré sa hrou osudu stretli na jednom mieste, v rovnakej pozícii. Postavy, ktoré stvárňujú, si vytvorili samé, tak ako sa samé rozhodli, či a čo chcú zo svojho vnútorného sveta, snov a trápení odhaliť divákom.
Kto je osudová žena? Modelka? Herečka? Milenka? Manželka? Matka?…V každej z nich je kúsok z nej a z nej je niečo v každej z nás. Kúsky z jej neuchopiteľnosti, výnimočnosti, záhadnosti a slobody. A humoru? Môže sa Femme Fatale smiať?

Réžia – Katarína Mrázková, Dramaturgia – Eva Ogurčáková, Odborná asistentka – Michaela Podolinská, Scéna a kostýmy – Eva Klinčoková, Mirka Zelníková, Svetlá – Marián Vereš, Zvuk – Ľudmila Veverková, Javiskový technik – Branislav Gandžala, Produkcia – Matúš Petričko, Účinkujú – Ľubica Berthová, Miriam Kujanová, Lýdia Rybárova, Dana Snopková, Ľubica Tureková.

Technické podmienky – Javisko 8 x 7 m; Svetlo – 20 ks; Zvuk – 2 X CD PLAYER; Príprava scény – 5 hod, 1 ťah